Informacje > X Jubileuszowa edycja imprezy „Przeciągnij Smoka przez Wisłę”

X Jubileuszowa edycja imprezy „Przeciągnij Smoka przez Wisłę”

Co roku miliony wędrowców z całego świata peregrynują do Krakowa. Pytacie dlaczego? Nie dla precli, nie dla zamków ni kościołów, ale po to by na własne oczy zobaczyć ostatniego na świecie prawdziwego Smoka! 

Krakowski królewski stołeczny Smok jest naszym dobrem narodowym. Z okrutnym jaszczurem nie wystarczy walczyć, trzeba też bestię zabawiać. Dlatego my Krakowski Klub Morsów Kaloryfer na usilną prośbę Rajców Miejskich zgodziliśmy się aby już po raz dziesiąty kąpać gada w Wiśle. 

Tradycyjne uroczystości pławienia bestii wawelskiej w kryształowych wodach królowej polskich rzek odbędą się w Grodzie Kraka już po raz dziesiąty w ostatnią niedzielę miesiąca Januarego roku pańskiego 2017. 

Do pomocy w niebezpiecznej pracy z okrutną a nieobliczalną bestią przyzywamy szlachetnych wojów i nadobne dziewki z innych polskich grodów i przysiółków, w lodowatej wodzie pływać umiejących a zimna ani krakowskiego jaszczura się nie lękających. 

Przybywajcie do Grodu Kraka!

PS. Szczegóły wkrótce, zapisy: info@kaloryfer.eu

Komentarze

Obrazek użytkownika małgosia

Tekst zaproszenia na wydarzenie niesamowity !
Powalił mnie na kolana !
Jak na gród Kraka przystało !

Obrazek użytkownika Dona

Buźka sama się uśmiecha jak się czyta ten iście poetycki artykuł.

Ale jeszcze więcej radości przyniesie sama impreza :P

Obrazek użytkownika pijo23

Nadzieje że te wszystkie zaproszenia skutecznie zadziałają na podświadomość ZAPRASZANYCH i przybędą tłumy chętnych !!! A zwłaszcza członków KALORYFERA !!!