Jesteś tutaj

Fotograf - portrety.

 Witam serdecznie

Rozpoczynam nowy/stary temat na forum.

Studiuję na Akademii Forografii w Krakowie. Jednym z moich zadań jest stworzenie serii portretów, które w następnej kolejności zostaną wydrukowane i pokazane na naszej AFowskiej wystawie.

Już od dawna chcę zrealizować temat dotyczący osób w wieku 60+, które aktywnie zajmują się sportem. Inspiracją dla mnie byli (i są) moi wspaniali rodzice (wiek: 64 i 65), którzy obecnie trenują pływanie i jako mastersi startują w zawodach. Oprócz tego tata prowadzi lekką atletykę na jednej z krakowskich uczelni, a mama gimnastykę dla pań w lokalnym klubie kultury. Bardzo podobają mi się nasze spotkania rodzinne, gdyż tematy poruszane przez nas to głównie: rodzaj stroju kąpielowego, odpowiednich okularków do skoku na główkę czy zbliżający się termin zawodów pływackich. Myślę, że popularyzowanie takiego stylu życia mogłoby przynieść społeczeństwu wiele dobrego - zwłaszcza w sposobie myślenia.

Projekt ma na celu pokazanie osób portretowanych w pozytywnym świetle, jako przykład do naśladowania. 

Moje pytanie brzmi, czy będę mogła przyjść w następną niedzielę i zrobić kilka zdjęć? Bardzo zależałoby mi na dwóch osobach, kobiecie i mężczyźnie. Jedno ujęcie w wodzie, a drugie w normalnym ubraniu.

Będąc tydzień temu na Skałkach Twardowskiego rozmawiałam z Panią Jagodą i z Panem z zarządu. Usłyszałam wstępne "tak", pod warunkiem, że pozostali członkowie się zgodzą.

Pozdrawiam ciepło.

Magdalena Ziemiańska

www.magdalenaziemianska.pl

magdalena.ziemianska@fotohuta.pl

505467644.

oraz facebook - Magda Ziemiańska - są tam już dwa zdjęcia moich rodziców.