III Zlot morsów KKM Kaloryfer w Koninkach - zapisy

Karty podstawowe

Zapraszamy na zlot krakowskich morsów zorganizowany już po raz trzeci przez Leszka Piekło w Koninkach.

Zlot odbędzie się w dniach 11-13 października w znanym nam ośrodku wczasowym OW Ostoja Górska Koninki.

W ramach imprezy spędzimy dwa urocze wieczory, pójdziemy na Turbacz, wykąpiemy się w potoku, opowiemy o naszych wakacjach oraz zastanowimy się nad nowym sezonem morsowym.

Zlot nie jest imprezą zamkniętą, nie jest skierowany wyłącznie do członków KKM Kaloryfer. Jeśli chcecie weźcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, dobrych znajomych, szczególnie tych, którym bliskie są góry. Morsowanie w potoku jest wskazane ale nie jest obowiązkowe. Zlot jest dedykowany osobom, które lubią atmosferę górskich wycieczek, potrafią wsłuchać się w muzykę lasu i szanują przyrodę. 

Koszt udziału w imprezie to: 230 zł od osoby dorosłej tj. od 11 do 99 lat. 180 dla dzieci od 3 do 10 lat. Dzieci do lat 3 nie płacą. Prosimy jednak o ich zgłoszenie. W cenie są dwa noclegi, śniadania w sobotę i niedzielę, grill w sobotę. Bazując na wcześniejszych doświadczeniach doszliśmy do wniosku, że napoje niebezalkoholowe każdy kupi sobie w barze podług potrzeb i możliwości. W cenie jest również wyjazd kolejką na Tobołów. Ze względu na potwora RODO nie ubezpieczamy uczestników zlotu. Jeżeli ktoś czuje taką potrzebę to proszę o to zadbać indywidualnie. 

W załączonej ankiecie (Zarejestruj się) można zgłosić chęć udziału w zlocie. Proszę o wpisywanie każdej osoby, niezależnie od wieku w osobnym wpisie (nie w informacjach dodatkowych). Ze względów organizacyjnych prosimy o wpłacanie zaliczki tytułem udziału w zlocie w wysokości 50 zł od osoby dorosłej. W połowie lipca powinniśmy wpłacić zaliczkę rezerwacyjną. Koszty udziału w zlocie są na poziomie lat ubiegłych i nie zawierają żadnej marży organizacyjnej. Numer konta zostanie podany w informacji przesłanej e-mailem potwierdzającej zgłoszenie udziału w zlocie. Wstępnie ograniczamy ilość osób do 60. 

Wojtek & Leszek