Informacje > Kaloryfer - sekcja biegowa

Kaloryfer - sekcja biegowa

Stare porzekadło, które mówi, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle znów okazało się prawdziwe (Monia wybacz :) )

Oficjalnie ruszyła sekcja biegowa KKM Kaloryfer z regularnymi treningami prowadzonymi przez Monikę Szewczyk, dostosowanymi do możliwości i potrzeb uczestników.

Jak sami uczestnicy piszą o swojej sekcji?:

"Jedyna, niepowtarzalna i oryginalna grupa biegowa KKM KALORYFER pod przywództwem i czujnym okiem pasjonatki sportów, Moniki Szewczyk - w roli Trenera przez bardzo duże T." 

Zapraszają wszystkich chętnych! Małych i dużych, biegających i pragnących rozpocząć przygodę z bieżnią, gwarantują miłą atmosferę (czyt. treningi w bólu i cierpieniu :) ).

Spotykają się w każdy wtorek o godzinie 19.15 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków "Wschód". Ich "spotkania" trwają około 2h, poniżej link do lokalizacji.

https://www.google.com/maps/place/Mi%C4%99dzyszkolny+O%C5%9Brodek+Sporto...@50.079119,20.048603,14z/data=!4m2!3m1!1s0x471645169d31bc2d:0xcca2ac27dea6a387?hl=pl-PL&gl=PL

Administratorami grup są Monika Szewczyk, Anna Boksa i Marcin Żywiński - pytania kierujcie proszę do nich na messengerze.

Gratulujemy dopięcia szczegółów, życzymy wytrwałości i samych sukcesów dla członków sekcji - zarówno tych małych, osobistych, jak i tych okraszonych wspaniałymi wynikami i nagrodami. 

PS

Słyszałem, że lekarze na hasło: "jestem po treningu u Moniki"  (wymagany dowód w postaci zdjęcia) wystawiają potrzebującym L4 :)

Biegajcie, pływajcie, hartujcie się - zdrowie najważniejsze! 

Jerry