Informacje > Nadchodzące rozpoczęcie sezonu!

Nadchodzące rozpoczęcie sezonu!

Mam nadzieję, że szykujecie się na nadchodzącą niedzielę na rozpoczęcie sezonu Anno Morsini 2020/2021.  

Będzie to rozpoczęcie inne, niż wszystkie do tej pory. Będziemy musieli podzielić się na mniejsze grupy i rozłożyć kąpiele w czasie, nie zrobimy grilla dla wszystkich, będziemy musieli mieć zasłonięte przez cały czas! nos i usta, będziemy musieli przyjść bez osób towarzyszących (wyjątkiem nieletni uczestnicy kąpieli), każdy uczestnik kąpieli poza podpisem na oświadczeniu będzie zobowiązany do zostawienia na liście nr telefonu (wymóg GIS). 

Te i pewnie jeszcze kolejne niewygody będziemy musieli znieść w czasie kąpieli inaugurującej nowy sezon. 

Będzie to też sprawdzian dla nas jako organizatora tego zgromadzenia i dla Was jako uczestników.  To od Was i Waszej podstawy zależeć będzie dalszy ciąg sezonu, to Wasze dostosowanie się do wymogów, jakie stawia nam otaczająca rzeczywistość, wskaże nam (zarządowi klubu) drogę, którą pójdziemy...

Nikomu z nas nie podoba się sytuacja, w której się znajdujemy, ale nie może nas to zrażać.  

Ponad osiemnastoletnia wspaniała historia naszego klubu zobowiązuje nas do podjęcia kolejnej rzuconej nam przez los rękawicy. 
Po raz kolejny mamy szansę wspólnie pokonać różne przeciwności losu i pokazać urbi et orbi, że siłą tego klubu są jego fantastyczni klubowicze, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. 
Wiem, że nie będzie lekko. Ale wiem też, że nasza satysfakcja będzie większa, niż kiedykolwiek do tej pory! 

Niebawem komunikat techniczny odnośnie rozpoczęcia sezonu i zaplanowanej na najbliższą niedzielę akcji specjalnej! 

Jerzy Wesołowski

Prezes zarządu Krakowskiego Klubu Morsów Kaloryfer