Informacje > Pieniądze szczęścia nie dają być może...

Pieniądze szczęścia nie dają być może...

Szanowni Klubowicze,

w dniu 30 listopada upłynął statutowy termin wpłacania składki członkowskiej. Wiem, wiem, że jesteśmy w Krakowie i przesiąknięci słynną krakowską leczniczą atmosferą nie bardzo lubimy rozstawać się z pieniędzmi. Mimo wszystko uprzejmie proszę o sięgnięcie głęboko do kieszeni, pogmeranie w niej i wysupłanie kilku złotych i przelanie na nasze konto klubowe, którego numerek znajdziecie w zakładce Kontakt.

Przypominam przy okazji, że szlachetnym zwyczajnym członkiem klubu jest osoba, która po spełnieniu wielu rozmaitych wymagań opłaciła również składkę roczną. Słowa te piszę na prośbę naszego Ministra Skarbu - Małgosi, która przecierając zmęczone ciężką pracą oczyska ze zdumieniem nie mogła się doliczyć składek od tylu morsów ilu mamy na rozmaitych naszych tajnych listach.

Bardzo proszę o spełnienie mojej prośby. Przypominanie o konieczności opłacenia składki jest ostatnią rzeczą jaka mogłaby mi sprawić przyjemność.

Z góry dziękuję.

Wojtek

PS 1. Na wypadek gdyby kto nie wiedział, to w tym sezonie obowiązuje składka w wysokości 60 zł za morso-rok. Jeśli ktoś się pośpieszył i wpłacił w starej wysokości to bardzo proszę o uzupełnienie.

PS 2. Na wypadek gdyby kto pytał to wszyscy członkowie zarządu zapłacili składki w terminie.