Informacje > Rękawica została rzucona! Podnosimy????

Rękawica została rzucona! Podnosimy????

Kaloryfer dostał krwawe wyzwanie. Cytuje co otrzymaliśmy:


Hej Morsy, My biegacze z KKB Dystans wyzywamy Was na pojedynek!

W pływaniu nie mamy z Wami szans, w bieganiu to my zostawilibyśmy Was w tyle (mamy nadzieję), więc proponujemy pojedynek na krew! Nie mamy jednak na myśli pojedynku na śmierć i życie na ubitej ziemi, a rywalizację, która może przynieść same korzyści mianowicie akcję krwiodawstwa, którą w Kraków Airport organizuje nasz przyjaciel Tomasz Starzyński. Oczywiście akcja jest przygotowana i przeprowadzana przez w pełni profesjonalną ekipę lekarzy ze Szpitala Wojskowego (WCKiK) przy ul. Wrocławskiej, którzy nie dopuszczą do tego, aby ktoś z nas - gnany ambicją i chęcią zwycięstwa - oddał krwi więcej niż może. Zwycięzcą pojedynku będzie klub, z którego więcej osób przystąpi do akcji.
Zwycięzcy do następnej akcji będą nosić honorowy tytuł „Najbardziej krewkiego Klubu w Krakowie”, będą też mogli do woli dokuczać przegranym, oczywiście w przyjacielskiej atmosferze. Są też szanse, że kilka symbolicznych, pamiątkowych gadżetów dla wygranego klubu zorganizuje gospodarz akcji.
Cel jest na pewno szczytny, a satysfakcja bardzo duża, co osobiście mogę potwierdzić, bo kilka miesięcy temu oddawałem krew po raz pierwszy i już wiem, że zassało mnie to nie mniej niż bieganie czy morsowanie.

Rękawica została rzucona! Podejmujecie?


Sprawa do obgadania w środę na klubowym piwku !