Informacje > Spływ Tytanów Wisłą

Spływ Tytanów Wisłą

Tylko dla Tytanów!

Jeśli jesteś Tytanem, albo chciałbyś sprawdzić czy jesteś, to impreza, którą przygotowaliśmy, jest właśnie dla Ciebie.
W sobotę, 16 grudnia odbędzie się II Spływ Tytanów. Śmiałkowie zmierzą się z zimnymi wodami rzeki Wisły, na 10 kilometrowym odcinku od Stopnia Kościuszko do Mostu Grunwaldzkiego w Krakowie.
Zmierz się z Wisłą! Zmierz się ze swoimi słabościami!

Harmonogram imprezy:

  • 10.00 - 10.15 Zbiórka uczestników II Spływu Tytanów na parkingu Krakowskiego Klubu Kajakowego Kolna, Kolna 2, 30-381 Kraków, odprawa z KKM Kaloryfer
  • 10.30 -10.40 Odprawa WOPR
  • 10.40 - 11.00 Przygotowanie do startu, rozgrzewka
  • 11.00 start przy stopniu wodnym Kościuszko
  • około 14.00 planowane dopłynięcie do mety spływu przy Moście Grunwaldzkim
  • 14.30 dekoracja uczestników / poczęstunek / obiad (w zależności od czasu ukończenia spływu)

Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres jurek@kaloryfer.eu

Udział w imprezie kosztuje 65 zł/osoby. Osoby zgłoszone i zakwalifikowane proszone są o wpłacenie ww. kwoty na konto klubowe:  74 1600 1039 1843 0973 8000 0001

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń uczestników w macierzystych klubach / stowarzyszeniach.

Formularz dla uczestników Spływu Tytanów Wisłą

Komentarze

Obrazek użytkownika wojciech.naworyta

Szanowna Braci Morsowa!
W sobotę organizujemy Spływ Tytanów. Zgodnie z opublikowanym harmonogramem pływacy startują o godzinie 11.00 w rejonie stopnia Kościuszko (Ośrodek Kolna) i jak dobrze pójdzie, po trzech godzinach czyli ok. 14.00 powinni dopłynąć do Mostu Grunwaldzkiego, gdzie w naszych namiotach będziemy na nich oczekiwać z gorącymi brawami i gorącą grochówką.

Drodzy Klubowicze, potrzebujemy Waszej pomocy. Po pierwsze, przy rozbijaniu naszych dwóch namiotów na Bulwarach Wiślanych koło mostu Grunwaldzkiego. O godzinie 10.00 namioty przyjadą, trzeba rozpakować auto i zbudować namioty. Akcją na miejscu dowodzi Leszek.

Po całej imprezie, ok. godziny 15.00 namioty trzeba złożyć i z powrotem zapakować na auto. Tę samą akcję musimy zrobić ze schodami, po których pływacy wyjdą z rzeki.

Bardzo proszę o wiążące deklaracje - kto jest w stanie przyjść i pomóc. Bez Was nie damy sobie rady.

Oprócz pomocy technicznej bardzo liczymy na dopingowanie naszych pływaków. Po drodze są dwa mosty - Zwierzyniecki i Dębnicki - świetnie nadają się do tego aby zrobić odpowiedni hałas dla płynących w Wiśle. Wzdłuż Bulwarów od ujścia Rudawy aż do mety również można dopingować naszych pływaków. W wodzie będzie im bardzo zimno dlatego Wasz gorący doping będzie dla nich bezcenny.

W naszym obozie przy Moście Grunwaldzkim będzie gorąca herbatka. Lepi ugotuje swoją słynną meksykańską grochówkę. Ktoś już zadeklarował, że przyjdzie z ciastem. Ta cała impreza pn. Spływ Tytanów będzie dla nas czymś w rodzaju pikniku morsowego nad Wisłą. Każdą Waszą inicjatywę wspierającą nasz piknik powitamy z radością

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie.