Informacje > Walne Nadzwyczajne - notka z zebrania

Walne Nadzwyczajne - notka z zebrania

Vox populi, vox Dei! 
Kilka nowinek z dzisiejszych obrad Nadzwyczajnego Walnego Zebrania  KKM Kaloryfer:
1) mamy nowy Zarząd naszego Klubu: 
- Adrianna Dudek
- Danuta Kwatera
- Monika Szewczyk 
- Bartłomiej Boksa
- Janusz Oleński
- Marcin Żywiński
Gratuluję całej Szóstce! Pomyślności i powodzenia w realizacji  planów. 
Czekamy na pierwsze zebranie nowego Zarządu i wieści o tym, jak tenże się ukonstytuował.
- wolą najwyższej Władzy - czyli samego Walnego - odbyło się również dziś zebranie sprawozdawcze - przewodniczący Komisji Rewizyjnej Dawid Skalski przedstawił opinię Komisji na temat sprawozdania finansowego rekomendując przyjęcie sprawozdania, ustępujący prezes Jerzy Wesołowski przedstawił sprawozdanie z działalności klubu w mijającym sezonie. W wyniku głosowań przyjęto zarówno sprawozdanie finansowe jak i z działalności klubu, odchodzący zarząd otrzymał absolutorium.

Niniejszym ogłaszam: 16 kwietnia jest ostatnie morsowanie w tym sezonie i IMPREZA!!! (Tak, nie będzie zebrania walnego sprawozdawczego)

- kolejne novum - Walne jednogłośnie uhonorowało wieloletnie działania na rzecz naszej społeczności i nadało Małgorzacie Dworzeckiej status Członkini Honorowej KKM Kaloryfer! Brawo!

W imieniu obu Zarządów dziękuję serdecznie wszystkim biorącym udział w dzisiejszym zebraniu za dyskusję, konstruktywną krytykę oraz wymianę poglądów - to było niezwykle ważne! 

Na zakończenie - dziękuję Małgosi, Donie, Asi, Agnieszce i Januszowi - czyli ustępującemu zarządowi za rok wytężonej pracy! 

Do zobaczenia na klubowej Wielkanocy i na imprezie zakończeniowej!