Jesteś tutaj

Nowicjusze

Witam
Już chyba ze 3 lata zamierzam z Wami morsować ale wcześniej zawsze mi coś się przytrafiało co mi to uniemożliwiało. Teraz myśle ze jestem gotowy, ale niestety po zmianie strony internetowej Kaloryfera nie mogę znaleźć ani zasad członkostwa- jak zacząć , ani poradnika dla poczatkujacych członków.
Gdzie mogę uzyskać takie informacje?

Obrazek użytkownika małgosia

Strona jest w przebudowie ,a w zakładce dołącz/ górny po prawej stronie kwadracik / znajdziesz wiele ☺Odnośnie nowych adeptów jest wszystko!
Najlepiej po prostu przyjdź w niedzielę na kąpiel klubową !
Podstawową zasadą morsowania jest systematyczność .
Przystąpienie do klubu i zapłacenie składki tego Ci nie zagwarantuje .
Musisz to czuć !
Do Miłego !

Obrazek użytkownika wacek

Witaj Sylwron; tak jak Gosia pisze, pozmieniało się na stronie, ale wszystko, co Ci potrzebne, raczej już działa. Gosia podała miejsce, jeśli jednak nie otwiera się odnośnik na stronie, wklejam bezpośredni link do niezbędnika do rozpoczęcia morsowania: http://www.kaloryfer.eu/node/884
Faktycznie najlepiej po prostu przyjść i to poczuć ;-) Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, pisz śmiało! Pozdro i do zobaczenia! :-)

Obrazek użytkownika Sylwron

Dziękuje za informację. Przeoczyłem ten przycisk dołąćz albo go tam wtedy nie było :)

Teraz nie moge znaleźć aktywnego odnośnika do treningu :( (mam nadzieje ze tego nie przeoczyłem)

Mam nadzieje ze pojawie się w niedzielę :)

 

Obrazek użytkownika wacek

Hmmm do treningu? Faktycznie jest wzmianka o odnośniku, ale nie jest aktywny. Ze swojej strony (i przypuszczam wielu morsów) dodam, że żadego treningu przed pierwszą kąpielą nie robiłam. Zaczęłam morsować w środku srogiej zimy i wszystko było ok. Grunt to Twoje nastawienie i słuchanie organizmu, gdy wchodzisz do wody. I ważna jest rozgrzewka bezpośrednio przed, ale o to też się nie martw - dbają o nas spece z Synergii: Eliza i Wojtek, którzy co niedzielę prowadzą rozgrzewkę. 
Btw w piątek też się kąpiemy - wyjątkowo o 17:00. Do zobaczenia! :)