Polary klubowe 2019

Drodzy Klubowicze, nareszcie uruchamiamy kolejną akcję zamawiania polarów w barwach klubowych. Polary mają awers i rewers, można im się przyjrzeć podczas każdej niedzielnej kąpieli.

Kto chciałby zamówić taki polar proszę o zgłoszenie korzystając z załączonej ankiety: http://kaloryfer.eu/node/7737/register

W ankiecie należy podać rozmiar. Tabele rozmiarów polarów męskich i damskich podane są poniżej. Jeżeli ktoś z Was ma problem jaki rozmiar wybrać proponuję zgłosić się do tych, którzy już takie polary mają. Z pewnością pozwolą przymierzyć. Polary zamawiamy w systemie przedpłat. Zamówienie musi być poparte wpłatą. Szczegóły wpłaty podane zostaną w mailu potwierdzającym zamówienie. Polary będą na początku marca, co jest jednak uzależnione od terminu złożenia przez nas zamówienia. Proszę zatem o szybkie ale przemyślane zamówienia.

W przypadku polarów dla dorosłych należy w tabeli zamówień najpierw wybrać - męski lub damski, potem rozmiar. W przypadku polarów dziecięcych mamy do wyboru wzrost  122, 128, 134 cm (itd +6). Rozmiar  polara dziecięcego proszę podać w uwagach.