Spływ Piławą 2019

Karty podstawowe

Drodzy morsowie kajakowicze oraz Wy krewni i znajomi Królika,

Otwieramy zapisy na kolejny spływ - Koniospływ KKM Kaloryfer - organizowany tradycyjnie od wielu lat przez naszego klubowego kolegę Witka - znanego w krakowskim półświatku pod pseudonimem "Koniu". Spływ odbywa się tradycyjnie w weekend Bożego Ciała czyli od 19 do 23 czerwca 2019r.

Oferta skierowana jest do osób lubiących kontakt z przyrodą, szanujących otoczenie; osób, które potrafią spędzić kilka dni bez hałaśliwej muzyki i o zgrozo! bez smartfona.

W tym roku jedziemy na Piławę - prawy dopływ Gwdy - rzekę w południowej części Pojezierza Pomorskiego. Będziemy mieszkać na kampingu "Zalewy Nadarzyckie" w Nadarzycach i stamtąd codziennie wyruszamy na inny odcinek Piławy. Spłyniemy odcinki - Liszkowo-Nadarzyce, Nadarzyce-Szwecja, Szwecja-Zabrodzie. Imprezę zaczynamy we środę wieczorem. Na podróżnych czekać będzie gorąca grochówka i ognisko. Spływ kończymy w sobotę wieczorem uroczystą kolacją z prosiakiem by w niedzielę spokojnie się spakować i wrócić do domu.

Opłata pokrywa koszt udziału w spływie - wynajem kajaków, codzienny transport kajaków na spływ i po spływie, nocleg na polu namiotowym, powitalną grochówkę i pożegnalego prosiaka. Koszt zależy od wieku uczestnika. Kajakowicz od 15 do 99 roku płaci pełną kwotę, do 14 roku życia włącznie jest opłata niższa. Dzieci małe płynące w kajaku jako osoba trzecia są zwolnione z opłaty. Informacja o kwotach oraz sposób wpłaty podany zostanie w mailu po zgłoszeniu. Ceny nie odbiegają od ubiegłorocznych.

Dojazd i wyżywienie na miejscu we własnym zakresie.

Proszę o zgłaszanie każdej osoby w osobnym wierszu. Proszę nie pisać ilości osób w uwagach. Zgłoszenie należy potwierdzić wpłatą na podane w informacji konto. Ze wzgledów organizacyjnych wpłaty przyjmujemy do końca kwietnia. W tytule wpłaty proszę wpisać - Imię i nazwisko osób płynących oraz hasło - Piława 2019.

W razie wątpliwości proszę pisać - info@kaloryfer.eu

Witek & Wojtek