Uroczyste zakończenie sezonu 2018/2019

Karty podstawowe

Drodzy Klubowicze,

Robi się coraz cieplej, już bociany przyleciały, w niebie słychać śpiew skowronka... Czas powiedzieć okrutną prawdę prosto w ten nasz pomarszczony morsowy nos - Kończy się zima, czas iść spać!

Zanim jednak zakopiemy się w naszych norach na całą wiosnę, lato i jesień powinniśmy uroczyście zakończyć sezon. W tym roku, w piątek 12 kwietnia, zapraszamy Was na naszą barkę Arkadia, która przycumowana jest przy naszym Bulwarze Czerwieńskim przy lewym brzegu naszej rzeki Wisły, w naszym mieście Krakowie. Imprezę zaczynamy o godzinie 19.00 a zakończymy pewnie gdzieś przed początkiem przyszłego sezonu morsowego 2019/2020.

Na początek naszego spotkania ok. godziny 20.00 tradycyjnie przewidzieliśmy program artystyczny, podczas którego podsumujemy kończący się sezon, pochwalimy wybrańców i udzielimy tradycyjnej klubowej nagany  pozostałym. Proszę, nie przychodźcie później niż kwadrans przed 20.00, aby nie uronić pochwały lub nagany. 

Proszę o zgłaszanie chęci udziału w imprezie za pomocą załączonej ankiety. Każdą osobę proszę o wpisywanie się w osobnym miejscu w ankiecie (nie w uwagach).  Pocztą elektroniczną dostaniecie potwierdzenie rejestracji oraz numer konta, na które należy wpłacić kwotę 50 zł od osoby. Jest to konto klubowe, ale na wszelki wypadek jego numer będzie podany w wiadomości.

Uwaga, ze względu na ograniczoną wyporność barki Arkadia musieliśmy ograniczyć ilość osób, które wezmą udział w imprezie. Cały klub się nie zmieści. A zatem nie czekajcie na ostatnią chwilę. Zapisy będą czynne do piątku 5 kwietnia br.