Warunki przystąpienia do Krakowskiego Klubu Morsów "KALORYFER"

Krakowski Klub Morsów „KALORYFER” to stowarzyszenie skupiające ludzi, którym bliski jest aktywny tryb życia. Jako klub sportowy angażujemy się w różne formy aktywności sportowej. Oprócz kąpieli zimowych pływamy wpław przez cały rok, uprawiamy kajakarstwo turystyczne, biegamy, chodzimy w góry, jeździmy na rolkach, na rowerach. To co nas łączy to ruch, sport a przede wszystkim dbałość o zdrowie.

W sezonie zimowym spotykamy się co tydzień, aby pod pretekstem kąpieli w zimnej wodzie pobyć trochę ze sobą w miłej atmosferze. Klub współtworzą jego członkowie, to od nich zależy klimat i atmosfera. Imprezy organizujemy wspólnie i wspólnie w nich uczestniczymy.

Jeśli jesteś taki jak my, chciałbyś swoją osobą wnieść coś nowego do naszego klubu, rozpiera Cię energia, albo wręcz przeciwnie, jesteś cichy, nieśmiały ale chciałbyś z nami spędzić miło czas to przystąp do nas. Oto warunki na jakich możemy Cię przyjąć.

Warunki przystąpienia do Krakowskiego Klubu Morsów „KALORYFER”

  • Rekrutacja członków Stowarzyszenia trwa od rozpoczęcia sezonu kąpielowego w połowie października do połowy grudnia roku rozpoczęcia sezonu.
  • Warunkiem przystąpienia do Klubu jest wyrażenie chęci, odbycie trzech kąpieli próbnych, znajomość i akceptacja Statutu Stowarzyszenia, złożenie deklaracji przystąpienia oraz opłacenie składki.
  • Kandydat do KKM Kaloryfer powinien być rekomendowany przez członka Klubu.
  • Kandydat odbywa w terminie naboru trzy kąpiele wprowadzające pod nadzorem osób funkcyjnych. Po odbyciu trzech kąpieli próbnych kandydat może złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków Klubu.
  • Okres kandydacki nie może trwać dłużej niż do połowy grudnia roku rozpoczęcia sezonu kąpielowego. W tym okresie kandydat może brać udział w kąpielach klubowych na zasadach ustalonych Regulaminem kąpieli. Po upływie tego terminu nabór do Stowarzyszenia będzie zamknięty a osoby, które nie zdecydują się na wstąpienie w poczet członków Stowarzyszenia nie mogą uczestniczyć w kąpielach klubowych.
  • Przyjęcie do klubu następuje decyzją Zarządu KKM Kaloryfer.

 

Deklaracja przystąpienia do Stowarzyszenia Krakowski Klub Morsów „KALORYFER”