Informacje > 11 marca oddajemy krew

11 marca oddajemy krew

Odważni Morsowie i Wy nieustraszone Foczki!

Głównym celem naszego stowarzyszenia jest zabawa w dobrym morsowym towarzystwie, ale przecież nie samą zabawą mors żyje. Przypominam, że 11 marca na Bagrach okoliczne komary, pijawki, wampiry, strzygi leśne czekają na Waszą świeżą, czystą, słodką i pachnącą krew!

Nie bądźcie egoistami, podzielcie się tym co w Was najlepsze. Wiecie, że z badań naukowców krakowskiej AWF wyszło, że ta nasza morsowa krew jest przepięknej urody, erytrocyty są czerwone jak Kaloryfer, mają śliczne owalne kształty, z łatwością przeciskają się przez nasze skurczone z zimna naczynia krwionośne, nie tworzą się flokuły i złogi, nasze leukocyty są bielsze niż najbielszy śnieg a trombocyty mają prześliczne trąbki, na których grają codziennie hejnał mariacki. Dajcie się też innym nacieszyć Waszą wspaniałą krwią!

Do udziału w akcji po moim ogłoszeniu na FB zgłosiło się kilkanaście osób. W klubie obecnie jest 150 członków, dlatego jestem przekonany, że zadeklarował się tylko niewielki odsetek tych, którzy rzeczywiście wezmą udział w akcji krwiodawstwa. Wierzę, że jak zwykle zaskoczycie nas swoją obecnością

Przybywajcie tedy na Bagry w niedzielę 11 marca od godz. 11.00 do 14.00, przyprowadźcie też swoich odważnych przyjaciół, niechaj i oni mają szansę wziąć udział w naszej akcji.

Dla tych, którzy jeszcze tego nie robili kompendium informacji na stronie http://twojakrew.pl/. Kolejne szczegóły naszej akcji wkrótce.