informacje

Formularz zgłoszenia członkostwa

Drodzy Klubowicze! 
Gorąco zapraszamy do wypełnienia online formularza potwierdzającego przystąpienie, bądź kontynuację członkostwa w Krakowskim Klubie Morsów Kaloryfer. Umożliwi nam to sprawne rozliczanie składek, czy np. wpłat za gadżety klubowe. 
W formularzu pojawa się również pytanie o zaszczepienie przeciwko COVID-19. Ta wiedza potrzebna nam jest do organizacji imprez klubowych (niestety musimy dostosowywać się do istniejącego reżimu obostrzeń). Możecie udzielić odpowiedzi tak, nie, odmawiam odpowiedzi.
Link poniżej:

XIV Przeciągnij Smoka przez Wisłę

Moi Drodzy!

Zapraszam serdecznie w imieniu całego KKM Kaloryfer na naszą sztandarową imprezę towarzysko-pływacką pn. XIV Przeciągnij Smoka przez Wisłę.

Impreza odbędzie się 30 stycznia na Bulwarze Czerwieńskim nieopodal Zamku Królewskiego na Wawelu.

Tegoroczna edycja poświęcona jest 30 Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym jubileuszowym Finale gra dla okulistyki dziecięcej (dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci).

Mikołajki

Ho, ho, ho... 

W każdym z nas żyje dziecko, które ucieszy się na drobny upominek od Świętego Mikołaja. A jeszcze bardziej będziemy się cieszyć, jak sami staniemy się Mikołajami! 

Dlatego w najbliższą niedzielę KAŻDY przynosi drobny upominek (o wartości do 5 złotych!) i wręczy ją najbliżej stojącej osobie.

Czapki Mikołaja obowiązkowe! 

PS A po morsowaniu... spotykamy się pod namiotem i grillujemy! 
Każdy zabiera coś pysznego dla siebie i sąsiada!

Strraszna kąpiel

Kochani!

W najbliższą niedzielę, tj. 31 października spotykamy się przy KŻ Horn Kraków przy Koziej 22, ale WYJĄTKOWO o godzinie 18.00 (a nie jak zawsze o 12.00)

Wymagane atrybuty to świeczka / znicz, może być dynia wyżłobiona, jakieś strraszne słodkości no i żeby nie było upiornie, a tylko strasznie, to strój kąpielowy! 

Najlepsze przebranie / maska / makijaż zostaną nagrodzone w kolejną niedzielę małym upominkiem!

Do zobaczenia! 

 

Przesieka na dobre rozpoczęcie sezonu

W ubiegły weekend postanowiliśmy jeszcze huczniej wejść w nowy sezon morsowy, niż miało to miejsce na Bagrach. 

Pojechaliśmy do znanego już wielu z nas ośrodka w Przesiece. Grzywaczówka, bo tak się ów ośrodek zowie, przyjęła nas jak zawsze serdecznie. Poza wieczornymi grillami we wspólnym gronie, marszem do i kąpielą w Wodospadzie Podgórnej korzystaliśmy również z dobrodziejstw sauny i balii na świeżym powietrzu - i to z widokiem na szczyty Karkonoszy. 

Kraulem z Kraulem

Witamy na pokładzie firmę Kraul - nowego partnera naszego stowarzyszenia!
W obecnym sezonie akademickim Kraul (www.kraul.pl) został partnerem naszej Kaloryferowej Akademii Pływackiej (KAP)- ich trenerzy podjęli się niełatwego zadania przygotowania naszej morsowej ekipy do igrzysk olimpijskich - na szczęście nie ustaliliśmy, które to będą igrzyska :)