Informacje > 20 minut dla Tobiaszka

20 minut dla Tobiaszka

W najbliższą niedzielę spotykamy się o godzinie 11.00 w naszym przeręblu przy Ośrodku Szkoleniowo Żeglarskim Horn przy ul. Koziej 22 na tradycyjnej kąpieli pod nazwą "20 minut dla..." Tym razem naszym celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby rehabilitacyjne małego Tobiasza, który boryka się z chorobą trisomii.

W najbliższym czasie każdy z nas będzie wypełniał swoje zeznanie podatkowe. Jeden procent z należnego podatku można skierować na wybrany przez siebie cel. Proponujemy aby w tym roku było to konto Fundacji Słoneczko, z którego środki zostaną przeznaczone na rehabilitację małego Tobiasza.

Skąd wzięła się nazwa imprezy? Przez minimum 20 minut w lodowatej wodzie przebywał będzie Piotr Jelonek - Prezes KKM Kaloryfer. Wiemy, że nie jest to dla niego szczególne wyzwanie i jak go znamy będzie tkwił w przeręblu znacznie dłużej. Jeżeli ktoś z Was chce mu towarzyszyć - prosimy bardzo.

Chcielibyśmy jednak, aby przy okazji wyczynu Piotra nie zgubić głównego celu niedzielnej kąpieli - czyli zwrócenia uwagi na potrzeby małego Tobiasza. Szczegóły na załączonej ulotce.

Do zobaczenia w niedzielę przy Hornie o godzinie 11.00