Informacje > Drodzy Kandydaci

Drodzy Kandydaci

Nie mieliście dla nas litości, to i my jej dla Was mieć nie będziemy! Wpłynęło do nas prawie milion deklaracji. Dla ich przechowania zostałem zmuszony zakupić nowy segregator (koszty, koszty, koszty!). Ogromnie nas cieszy taka popularność i Wasze zaufanie. Trochę też niepokoi i onieśmiela. Pozostaje mieć nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania a i Wy nasze.

Jeszcze do końca roku przyjmiemy kilka deklaracji od kandydatów będących w toku procesu i zamykamy definitywnie przyjmowanie osób do Klubu w tym sezonie. Nasza decyzja wywołała wiele reakcji w środowisku – Po co ograniczać? Co wam to przeszkadza? Przyjmujcie do końca itd. Wiele osób jednak gratulowało nam tego kroku. Nie wchodząc w kolejny etap wyjaśnień napiszę tylko, że morsować każdy może, ale nie każdy musi być członkiem KKM Kaloryfer, a jeżeli ktoś chce koniecznie być z nami to na naszych warunkach.

Aby nie trzymać Was w niepewności w okresie świątecznym śpieszę donieść, że mimo usilnych prób nie znaleźliśmy powodów, aby kogokolwiek kto spełnił warunki przyjęcia do Stowarzyszenia nie przyjąć. Tym samym wszystkie osoby, które złożyły deklaracje zostaną oficjalnie przyjęte. Pojedyncze wątpliwości wyjaśnimy sobie per e-mail.

Uroczyście przyjmiemy Was do Klubu przy pierwszej dobrej okazji, o czym zostaniecie uprzednio powiadomieni. Legitymacje członkowskie dostaniecie po opłaceniu składki, zatem aby proces przyśpieszyć, można już teraz taką wpłacać na nasze konto. Uwaga, nielaty nie płacą tak długo jak są nielatami.

Do Klubu zgłosiło się naprawdę dużo osób, są wśród Was pojedyncze osoby, są grupy, są pary, są nawet całe rodziny, ba są nawet przedstawiciele innych krajów, co sprawia, że staliśmy się klubem międzynarodowym. Jeszcze trochę i będziemy musieli tu pisać po angielsku.  

W niedalekiej przyszłości zamierzamy zrobić imprezę integracyjną abyśmy Was mogli nieco bliżej poznać i vice versa.

Witajcie w Klubie!

 

Komentarze

Obrazek użytkownika Konrad Olszewski

Imprezka integracyjna :) :) Brzmi zachęcająco :) 

Obrazek użytkownika dawid.marasek

Aktywowałem wszystkie konta na stronie. Jeśli kogoś pominąłem to proszę o informację na maila dawid@marasek.eu Jeśli ktoś jeszcze nie założył konta, a chce mieć dostęp do strony, proszę o rejestrację http://www.kaloryfer.eu/user/register