Informacje > Harcowanie z harcerzami

Harcowanie z harcerzami

W pierwszą sobotę grudnia, przy temperaturze powietrza, która przykleja zrzuconą po kąpieli mokrą bieliznę do trotuaru, pomagaliśmy grupie harcerzy z Nowej Huty wyjść z własnej strefy komfortu, czyli mówiąc całkiem po ludzku - pomogliśmy im wleźć do zimnej wody. Krzyczeliśmy przy tym wszyscy jak przy pierwszej kąpieli, przez co ryby w Bagrach znowu nie będą się niosły przez kolejny tydzień.  Była Agusiowa rozgrzewka, firmowa herbatka Prezesa, Anine ciasteczka, klubowe dyplomy i takie tam jeszcze inne. 

Pogoda udała się wyśmienicie, gdzieniegdzie pojawiły się milimetrowe tafelki lodu, igiełki w wodzie były już solidne. 

Gratulujemy naszym gościom - byliście bardzo odważni, mam nadzieję, nikt z Was się nie zraził. A ja przede wszystkim serdecznie dziękuję naszym koleżankom i kolegom za przybycie i aktywny udział podczas tej ponadprogramowej imprezy. Znowu było Was więcej niż się mogłem spodziewać. Jeszcze trochę i założymy partię polityczną i zdobędziemy Kraków, gminę a potem od razu cały kosmos. Zobaczycie. Morsowie wszystkich krajów łączcie się!

A przy okazji chciałbym Wam przypomnieć, że akcja taka jak ta dzisiejsza nie jest niczym nazdzwyczajnym, jest jednym z zadań statutowych naszego klubu.