Informacje > I Runda Pucharu Polski w Zimowym Pływaniu RUEDA WINTER SWIMMING 2020

I Runda Pucharu Polski w Zimowym Pływaniu RUEDA WINTER SWIMMING 2020

Gorące podziękowania i zasłużone wyrazy uznania dla Morsów na Koksie oraz wszystkich zaangażowanych za wspaniałą organizację I Rundy Pucharu Polski w Zimowym Pływaniu Rueda Winter Swimming 2020.

Zawody odbyły się wczoraj w Januszkowicach, jak widzicie na załączonym zdjęciu reprezentacja naszego Klubu była bardzo liczna, nie na darmo KKM Kaloryfer jest klubem sportowym :)! Serce rośnie!

Wszystkim uczestnikom imprezy gratuluję odwagi i wytrwałości, na cześć naszych Kaloryferów wielkie brawa - jesteście WIELCY!

A największa wytrwałością i duchem z naszej ekipy okazała się Magdalena Barylak, która zajęła wczoraj na królewskim dystansie 1000 m drugie miejsce! Hip hip hurra! Magda - czapki z głów, ogromne brawa! 

A oto co niektórzy uczestnicy mówią o wczorajszej imprezie: 

"Ogromne emocje, uczestnicy niezłomni, zostaliśmy ciepło przyjęci przez Organizatorów a, i mamy nadzieję, pozostawiliśmy dobre wrażenia po Kaloryferach. A na koniec nasza wewnętrzna "obsługa" i "techniczni" też wskoczyli do wody :) Jednym słowem fantastycznie!" (Joanna)

"Na imprezy organizowane przez Morsy na koksie, Kapija i Rueda Wakepark przyjeżdżam dla ludzi, spotkania z nimi, rodzinnego klimatu i super pozytywnych wrażeń" (Bartłomiej)

"Organizacja bez zarzutu, profesjonalne zabezpieczenie, punkt odżywczy palce lizać" (Monika)

"Zawody zorganizowane super. Szybko i sprawnie. Zapewniona ciepła atmosfera i poczęstunek regeneracyjny oraz namiot dla przewianych. Pogoda niesamowita jak na listopad. Na przekor pandemii olbrzymia dawka endorfin i dobrego samopoczucia. Zadziałało lepiej niz najdroższe szczepionki od Pfizera" (Janusz)

"Nasza rodzinka zachwycona fantastyczną organizacją,  przemiłymi uczestnikami i cudowną atmosferą zawodów" (Marcin)

Do zobaczenia na kolejnych zawodach!