Informacje > To jeszcze nie koniec sezonu!

To jeszcze nie koniec sezonu!

Drogie Koleżanki i Koledzy!

W ubiegłą niedzielę dobrnęliśmy do końca imprez oficjalnie zaplanowanych na ten sezon morsowy. Zrealizowaliśmy nasz kalendarz w stu pięciu procentach. Po Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie powoli zbliżamy się do końca sezonu. To wcale nie znaczy, że nastąpi szybka demobilizacja bo:

Przed nami w najbliższą niedzielę 19 lutego Lisiecki Spływ Twardzieli rzeką Wisłą. Kto płynie ten wie, a kto chciałby kibicować ten będzie mile widziany nad Wisłą w Piekarach. Dokładne informacje w osobnym wydarzeniu.

Wszystkich pozostałych w niedzielę 19 lutego zapraszamy na tradycyjną kąpiel w przeręblu na Bagrach, jak zwykle o godzinie 12.00. Uwaga, ponieważ restauracja Horn chwilowo jest nieczynna polecamy aby na kąpiel zaopatrzyć się we własną herbatkę w termosie.

W kolejnych tygodniach czekają nas atrakcje organizowane przez inne kluby, i tak:

W sobotę 4 marca odbywa się Morsowanie w Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach - wydarzenie jest szerzej opisane na naszym FB oraz poniżej na naszej stronie www.

W sobotę 11 marca klub Bodymors zaprasza na spływ pn. I Tarnobrzeskie Zmagania z Wisłą. Na FB zamieszczony jest odnośnik do tego wydarzenia.

W dniach 25/26 lutego Sekcja Wędrujących Morsów wybiera się na Halę Rysianka w Beskidzie Żywieckim. Grupa szturmowa jest już gotowa jednak gdyby ktoś jeszcze zechciał dołączyć to informacje u Leszka Piekło.

W dniach 24/25 marca odbędzie się kolejne zdobywanie Babiej Góry. To już powoli tradycja. Informacje również u Leszka Piekło.

Maj jeszcze daleko ale już teraz Klub Amber z Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza na Majówkę kajakową w dniach 28 kwietnia - 2 maja na pięć rzek. Codziennie inna rzeka. Delegacja z Kaloryfera już jest zapisana. Pozostałym bardzo gorąco polecam.

A poza tym wszystkim w każdą niedzielę, w samo południe kąpiemy się na Bagrach przy Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim Horn, ul. Kozia 22, dopóki woda wciąż zimna.

 

 

Promuj post

 

 

Komentarze

Obrazek użytkownika dawid.marasek

Tak się bawi, tak się bawi KA-LO-RYFER :)
https://www.youtube.com/watch?v=UolQ7yqQcbU