Informacje > Kąpiel Mikołajowo-Barbórkowa

Kąpiel Mikołajowo-Barbórkowa

W najbliższą niedzielę na Bagrach zapraszamy na kąpiel Mikołajowo-Barbórkową.
Prosimy o stosowne do okazji ubranie. Mile widziane są wszelkiej maści święte i nieświęte Mikołaje, alternatywne święte Cocacole (Święty Cocacol - amerykańska wersja św. Mikołaja), Aniołki - te święte i te bardziej rozwiązłe serdecznie zapraszamy. Z radością przyjmiemy też różnorakie prezenty. Mikołaje, Aniołki, Górnicy i Barbary - przybywajcie na Bagry!

Po kąpieli w Hornie Małgosia będzie pełnić dyżur. Przypominam o formalnościach związanych z członkostwem w KKM Kaloryfer. Statutowy termin wpłaty składki na konto klubowe niebotycznej kwoty w wysokości 40 zł minął 30 listopada br. Możemy przedłużyć termin wpłat do końca grudnia br. Po tym terminie nastąpi weryfikacja listy rzeczywistych członków klubu.
O korzyściach i powinnościach wynikających z członkostwa w Klubie pisałem na naszym FB w ostatnim poście, którego lekturę skromnie polecam.

W niedzielę również rozdamy dyplomy potwierdzające Waszą pierwszą kąpiel. Zapraszamy tych wszystkich, którzy takich dyplomów do tej pory nie otrzymali a odbyli swoją pierwszą kąpiel w bieżącym sezonie.

Zapraszamy do kąpieli!

PS. Numer konta klubowego znajdziecie tu na naszej stronie w zakładce - Kontakt.