Informacje > Kilka ważnych informacji na ostatni miesiąc sezonu Anno Morsini 2017/2018

Kilka ważnych informacji na ostatni miesiąc sezonu Anno Morsini 2017/2018

Od dzisiaj do końca sezonu pozostał nam dokładnie miesiąc. Mimo, że to końcówka to przed nami jeszcze kilka ważnych przedsięwzięć.

Przed nami Święta Wielkanocne, które jak co roku będziemy obchodzić w zimnej wodzie. W Wielką Sobotę tj. 31 marca urządzimy sobie nasze klubowe spotkanie wielkanocne. Jak Was znamy to również w pierwsze i drugie święto będzie Was pełno na Bagrach. Uwaga, Poniedziałek Wielkanocny to lany poniedziałek. Dziewczęta i chłopcy bądźcie gotowi!

W niedzielę 15 kwietnia o godzinie 13.00 tj. po niedzielnej kąpieli w przestronnych i zawsze gościnnych pomieszczeniach Klubu Żeglarskiego Horn odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie to będzie miało charakter sprawozdawczy.

Po zebraniu 15 kwietnia zapraszamy wszystkich na tradycyjny grill, którym zakończymy sezon. Zacznijcie już peklować mięso.

Impreza dla członków KKM Kaloryfer w Tawernie Horn odbędzie się w piątek 20 kwietnia. Zarezerwowaliśmy salę i wkrótce uruchomimy zapisy drogą internetową. Chcielibyśmy, aby w imprezie obok starych wyjadaczy wzięli udział również nowi, tegoroczni klubowicze, zwłaszcza Ci, którzy dali się poznać jako ludzie aktywni i zaangażowani. W tym sezonie mamy kilku takich.

Wkrótce też uruchomimy zapisy na Spływ Kajakowy, który tradycyjnie odbędzie się w okresie świąt Bożego Ciała czyli w dniach 31 maja - 3 czerwca. Tym razem będzie to Wieprz czyli urocza rzeka Roztocza.

Bądźcie czujni, szczegóły wkrótce.