Informacje > Koncertowe zakończenie majowego weekendu

Koncertowe zakończenie majowego weekendu

Weekend majowy sam w sobie był upojny, ale jego zakończenie odbyło się z przytupem, w rytmie mazura, i to jakiego mazura! Kaloryfer miał zaszczyt gościć w Operze Krakowskiej na najbardziej patriotycznym z patriotycznych przedstawień operowych, czyli na premierze Strasznego Dworu Stanisława Moniuszki. Zostaliśmy zaproszeni przez naszą foczkę Magdę, która w przedstawieniu wcieliła się w rolę Cześnikowej (mezzosopran). A tak, tak, owszem, mamy śpiewaczkę operową w Klubie i wcale się tym nie chwalimy!

Po przedstawieniu zostaliśmy wprowadzeni na scenę, gdzie mogliśmy podziękować solistom i zrobić sobie piękną sweetfocię do rodzinnego albumu. Dla niektórych z nas była to operowa inicjacja, dla innych pierwsze wejście na backstage. Wszak są wśród nas również osoby chorobliwie uzależnione od opery. 

Droga Magdo, ogromnie dziękujemy za zaproszenie! Mamy nadzieję, że naszym brutalnym wejściem na scenę nie narobiliśmy Ci  nadmiernego wstydu. Niestety, sztuka nam się podobała i będziemy chcieli więcej, bardzo mnóstwo więcej, a my już dobrze wiemy kiedy i w jakiej sztuce Ty śpiewasz! Zatem miej się na baczności.