Informacje > Krakowskie Morsy po raz kolejny kąpią się dla WOŚP

Krakowskie Morsy po raz kolejny kąpią się dla WOŚP

Takie tytuły pojawią się w światowej prasie wieczorem 14 stycznia 2018r. Wiem, bo zawsze tak jest, od początku świata a może i o dzień dłużej.
W niedzielę 14 stycznia o godzinie 13.00 spotykamy się na Bagrach i jak zwykle robimy nasze coroczne WOŚP-owe show. W tym roku w naszym bajorze zapanuje atmosfera Dzikiego Zachodu, a więc kowboje, Indianie, dziewki z westernowych saloon'ów, szeryfowie i rabusie, Meksykanie w ogromniastych sombrerach i wszystko co się Wam kojarzy z Dzikim Zachodem. Wiem, że jak zwykle będzie pięknie i kolorowo.

Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji wziąć udziału w naszej akcji dla WOŚP polecam galerię z zeszłego roku (również wcześniejsze)
http://www.kaloryfer.eu/fotki/sezon-20162017/wosp-2017
a szczególnie zeszłoroczny film
http://www.kaloryfer.eu/video/wosp-2017

W trakcie kąpieli zbieramy pieniądze zgodnie z celem wyznaczonym przez Orkiestrę. W zeszłym roku nasza puszka była pełna. Zebraliśmy naprawdę sporą kwotę. Puszka była lekka, bo zawierała głównie papiery. Wierzę, że w tym roku nie będzie gorzej. Pamiętacie jak rok temu Jerzy Owsiak cytował w rozmowie z Kuźniarem naszą Małgosię? Tak było, dostaliśmy potem specjalne podziękowania po naszej akcji.

Część z nas rzeczony weekend spędzi na wycieczce w Beskidzie Żywieckim. Nie szkodzi, tam też będziemy mieli zbiórkę i to co zniesiemy na dół dorzucimy do naszej kaloryferowej puszeczki.

Uwaga! Ze względów medialnych kąpiemy się wyjątkowo o godzinie 13.00.