Informacje > Kurs doskonalenia pływania

Kurs doskonalenia pływania

Drogie Morsy! 

z ogromną radością informuję, że sekcja pływacka KKM Kaloryfer "Pływające Diabły" organizuje kurs doskonalenia pływania dla pływaków średnio- i zaawansowanych.

Celem będzie poza doskonaleniem techniki pływania, wytrzymałości etc, przygotowanie do zawodów ICE Swimming zimą i Open Water latem. Będzie to podsumowanie miesięcy wytężonej pracy oraz dodatkową motywacją do zostawienia ostatniej kropli ... potu na basenie :)

Zapraszam wszystkich aktywnych członków sekcji oraz aktywnych (z opłaconą składką) klubowiczów oraz członków ich rodzin (w miarę dostępności miejsc) 

Kurs będzie trwał od początku września do końca czerwca 2019r, zajęcia będą prowadzone przez wynajętego przez sekcję wykwalifikowanego instruktora (skądinąd niektórym już znanego)

Miejsce zajęć to basen sportowy AWF w Krakowie (Al. Jana Pawła II 78)

  • wymiary: 25m x 21m
  • 8 wydzielonych torów każdy o szerokości 2,5m
  • głębokość: 2,0m - 2,5m
  • temperatura wody: 27°-28°

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i czwartki w godz. 19,30 i 20.15. Zajęcia na 19.30 będą kierowane do osób średniozaawansowanych, na 20,15 dla grupy zaawansowanej.

Możliwe jest utworzenie minimum 1, maksymalnie 4 grup ośmioosobowych (wynika to z konieczności wynajęcia przez sekcję toru na basenie)

Będziemy w trakcie zajęć / treningów doskonalić technikę kraula długodystansowego oraz elementy innych stylów pływackich (grupa zaawansowana) oraz wszystkie style pływackie z elementami  kraula długodystansowego (grupa średniozaawansowana). Program zajęć będzie dostosowany przez naszego trenera do potrzeb grupy.

Koszt zajęć dla członków naszego klubu to 24 PLN za godzinę zajęć (resztę pokrywa sekcja ze środków pozyskanych od sponsora). Kursanci będą musieli z góry opłacić semestr zajęć (możliwość płatności w 2 transzach we wrześniu i pażdzierniku)

W potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia otrzymają Państwo regulamin oraz informację o wysokości wpłaty za 1 semestr - ilość zajęć x stawka.

Zgłoszenie na kurs będzie oznaczało dobrowolne bezpłatne :) przystąpienie do sekcji pływackiej

Zgłoszenia proszę kierować na maila jurek@kaloryfer.eu z podaniem:

  • imienia i nazwiska
  • nr tel
  • wyboru grupy oraz dnia
  • informacji o chęci trenowania 1x lub 2x w tygodniu

Zapisy są otwarte do niedzieli, do godziny 12.00

Decyduje kolejność zgłoszeń! Spieszcie się, jest naprawdę mało miejsc! 

Do zobaczenia na basenie! 

Miłego końca wakacji

Jurek

 

 

 

 

 

Komentarze

Obrazek użytkownika Jerzy

Mamy komplet!

32 osoby, 4 grupy po 8 osób

Jesteście wielcy, dla Was warto się starać! Dziękuję