Informacje > Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie, 9-12 lutego 2017r.

Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie, 9-12 lutego 2017r.

W środę 8 lutego o godzinie 20.30 z parkingu ul. Bonarka 1 koło Biedronki odjeżdża nasz autokar do Mielna. Dla uczestników tegorocznego zlotu garść informacji.

Zlot w Mielnie to święto morsów z całego kraju i nie tylko. Jedziemy tam integrować się z morsami z innych klubów ale przy okazji chcielibyśmy dobrze reprezentować nasz KKM Kaloryfer.

Zlot ma pewne ramy czasowe i organizacyjne. Plan dnia, jak zwykle na zorganizowanych imprezach, regulują posiłki w hotelu. Codziennie między śniadaniem i obiadem jest czas na kąpiel w morzu, saunę lub jacuzzi na nadmorskiej promenadzie albo kąpiel w hotelowym basenie. Dobrze aby kąpiel w morzu była wyjściem wspólnym, dlatego już w Mielnie zaproponujemy pewną stałą godzinę między posiłkami, przeznaczoną na wspólną kąpiel klubową.

Wieczorami organizatorzy oferują imprezy w postaci karaoke, imprez tanecznych itp. Zachęcam do zapoznania się z programem na stronie Zlotu http://www.zlotmorsow.mielno.pl/program-zlotu

Abyśmy byli widoczni jako KKM Kaloryfer proszę wszystkich uczestników o wzięcie klubowych ubranek - polary, T-shirty, buffy, szlafroki, szaliki itp. Będziemy mieli też nasze klubowe gadżety. 
W piątek przewidziano bieg po plaży. Potencjalnych biegaczy zachęcam do wzięcia udziału a przede wszystkim do zabrania butów biegowych.

W czasie zlotu są dwie sztandarowe imprezy. W sobotni wieczór jest to Bal, którego tegorocznym tematem jest Wielkie Morsowe Wesele. Kluby przebierają się na tę okazję specjalnie. Każdy klub robi z tego tajemnicę, dlatego pytajcie Małgosi o tegoroczne przebranie.

W niedzielę gwoździem programu jest Weselna Parada Morsów zwieńczona wielką wspólną kąpielą w Bałtyku. Na tę okazję proszę o zabranie przebrań z naszej tegorocznej kąpieli dla WOŚP.
Pobyt w hotelu zaczynamy obiadem we czwartek a kończymy śniadaniem w niedzielę. Można też dokupić obiad w hotelu (18 PLN). Po paradzie i wspólnej kąpieli w morzu oraz po oficjalnym zakończeniu zlotu ok. 14.30 wyruszamy do Krakowa.

W Mielnie Zarząd KKM Kaloryfer reprezentują: Małgosia Dworzecka i Wojtek Naworyta.
Do zobaczenia we środę o 20.15 na parkingu przy ul. Bonarka 1 przy Biedronce.