Informacje > Morsy pomagają innym zwierzętom

Morsy pomagają innym zwierzętom

Tradycyjnie przy okazji zakończenia sezonu mamy okazję zadbać o bezdomne zwierzęta. Po kąpieli o godzinie 15.00 oraz po Zebraniu Walnym Członków Stowarzyszenia spotykamy się przy grillu. Tam, jak co roku zbieramy pokarm dla zwierząt. Tym razem w porozumieniu z Fundacją Stawiamy na Łapy uzgodniliśmy, że potrzebna jest sucha karma dla kotów i kociąt. A więc jeszcze raz KARMA SUCHA DLA KOTÓW i KOCIĄT.

Nasze dotychczasowe zbiórki były imponujące. Tak zresztą jak i inne nasze przedsięwzięcia, w których próbujemy pomagać innym. Ja wcale nie obstawałbym przy organizacji zbiórki, wiedząc, że pomagacie w różny sposób w trakcie całego sezonu. Wiem jednak, że inicjatywa pojawia się w klubie i pod koniec sezonu Klubowicze pytają czy i w tym roku będziemy zbierać karmę. To bardzo budujące i wspaniale świadczy o Was. Przypominam, że zbiórka jest, jak wszystkie temu podobne akcje, dobrowolna. Niech nikt nie czuje się w obowiązku. Pomagamy wyłącznie z dobrej woli.

Tak się jakoś utarło w świecie, że podobnym akcjom patronuje Pierwsza Dama. Czasem jest to Królowa, czasem Prezydentowa. U nas jest tak samo. Akcji już po raz trzeci patronuje Pierwsza Dama KKM Kaloryfer - czyli Prezesowa - moja Agnieszka wraz z dwoma kotami - Enya'ą i Filemonem, które trzymają swoje puchate łapki za powodzenie akcji i solidaryzują się z kotkami, które nie mają tyle szczęście co one.

Wszystkim darczyńcom z góry dziękuję za aktywny udział.