Informacje > Niechaj nastanie długa, mroźna zima...

Niechaj nastanie długa, mroźna zima...

takie oto słowa cisnęły się na usta wszystkich biorących udział we wczorajszym uroczystym otwarciu sezonu Anno Morsini 2019 / 2020.

Wiem, wiem - koflikt interesów - odśnieżanie, ogrzewanie, ubieranie etc. etc. - nie można mieć wszystkiego :)

Tradycją są hordy "świeżaków" :), które rokrocznie pojawiają się na rozpoczęciu sezonu (bardzo nam miło. ciekawe ilu z was pokocha lodowate odmęty, czy dołączy do naszego stowarzyszenia). Jak zawsze wszędzie widać było armię czerwonych Żeberek Kaloryferowych (nie mylić z armią czerwoną!)

Śmiechu, pisków, krzyków było co niemiara, aura niestety nie dopisała - było ciepło i słonecznie (brr)

Rozgrzewkę prowadził Zenek (świetny debiut), nowi adepci nie dali się wystraszyć Jerry'emu i dzielnie pomaszerowali do wody (a co ważniejsze, jeszcze dzielniej i w tej samej liczbie z niej ... wymaszerowali) .

Potem wszyscy żwawo podążyliśmy w stronę grilla, a część z nas z godnością udałą się na walne zebranie członków naszego kochanego Klubu.  

Na tymże zebraniu wybraliśmy w bezpośrednich, powszechnych i równych wyborach nowe władze klubowe - zarząd i komisję rewizyjną. 

Pozwólcie, że przedstawię oba organy. 

W skład komisji rewizyjnej wchodzą Ewa Pasieka, Janusz Oleński oraz Andrzej Walczyk. Gratuluję! 

Zarząd składa się z:

Jerzy Wesołowski - prezes

Aldona Skowrońska - wiceprezes 

Barłomiej Boksa - wiceprezes 

Małgorzata Dworzecka - skarbnik

Lidia Kosiniak - pierwszy sekretarz

Magdalena Barylak - członek zarządu

W imieniu  całego zarządu i komisji rewizyjnej dziękuję za okazane zaufanie i powierzenie nam sterów na kolejne trzy lata. 

A właśnie - Wojtku! Dziękuję Ci za ogromną pracę, serce włożone w klub oraz cierpliwość okazywaną co niektórym narwańcom :) Przekazałeś nam wczoraj luksusowy liniowiec - chapeau bas! Poprowadzimy go wspólnie dalej ku slońcu! 

Podziękowania należą się Dawidowi - obdarzał nas świetnymi pomysłami i dużą dozą zdrowego rozsądku - Dawid dalej będzie prowadził naszą klubową www i stronę na fb. 

Dziękuję komisji rewizyjnej za czuwanie i kontrolę pracy poprzedniego zarządu, szczególne serdeczności dla Konstancji - ona wie, dlaczego:)

A resztę  dopowiedzą Wam zdjęcia i filmik autorstwa Bartka - link ponizej!

 

https://youtu.be/ooLzlcRAdZQ

https://photos.app.goo.gl/TYhJg4ban7EL52o48

 

Pozdrawiam

Jerzy Wesołowski (bardziej znany jako Jerry:) 

Komentarze

Obrazek użytkownika kurak

No to jednym słowem BRAWO WY a tak po za tym jest kolejny sezon i kolejne pomysły bo sercem z KALORYFEREM.

Obrazek użytkownika Olesia

Moi Kochani już wcześniej wspominałam, bardzo proszę o usprawiedliwienie w tak ważnym dniu , mojej nieobecności z powodu chrztu córci, którą wiekszość miala okazję poznać na zakończeniu lata :) Nowym członkom Zarządu życzę nieustającego pozytywnego humoru a co najważniejsze umiarkowania i dystansu co do nowych wyzwań oraz Cierplwosći dla miliona "ważnych z punkctu widzenia, tudzież upierdliwych" wszelkich pytań jakie będą do Was kierowane i wielu innych denerwująco stresująco spraw tylko członkom Zarządu wiadomym...  ;D   Małgosi jako weterance pełnionej funkcji i ostoi składu Zarządu życzę by uśmiech i cudowana aura życzliwości nigdy jej nie opuszczały... Do zanurzenia :)

Obrazek użytkownika małgosia

Obrazek użytkownika małgosia

Obrazek użytkownika Jerry

Nieobecność usprawiedliwiona, choć załujemy, że nie mogłaś wziąć udziału we wspólnej zabawie z nami. Dziękujemy za życzenia i do zobaczenia na najbliższej kąpieli :)

Obrazek użytkownika małgosia

Maćku Jesteś Wielki !

Obrazek użytkownika Jerry

No co Ty Kurak??? BRAWO MY czyli BRAWO KALORYFER!