Informacje > Ostatnia kąpiel w sezonie, Walne i grill

Ostatnia kąpiel w sezonie, Walne i grill

Zakończenie sezonu kąpielowego na Bagrach - 15 kwietnia br.

Drodzy Klubowicze, spójrzcie za okno i sami sobie powiedzcie czy przy takiej pogodzie jest sens, aby nasze kąpiele nazywać wciąż morsowaniem? No, macie rację, nie ma to sensu!

Dlatego w najbliższą niedzielę dnia 15 kwietnia, w samo południe zapraszamy Was na Bagry, przy Klubie Żeglarskim Horn, aby w tym ukropie ostatni raz zamoczyć nasze spragnione zimnej wody ciała pod pozorem morsowania.

Po kąpieli ok. godziny 13.00 mamy zamiar przeprowadzić Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które w tym roku będzie miało charakter sprawozdawczy. Jeżeli obecnemu zarządowi nie udzielicie absolutorium to będziecie musieli sobie wybrać nowy zarząd. Dlatego radzę - dobrze się zastanówcie zanim powiecie "veto".

Po wszystkim zapraszamy Was do chaty grillowej przy Klubie Żeglarskim Horn, gdzie przy wielkiej ilości wszelakiego jadła i napojów dopełnimy obowiązku zamknięcia sezonu kąpielowego. Tradycyjnie prosimy o przyniesienie co-nieco na grilla.

I jeszcze jedno - wzorem roku ubiegłego w trakcie imprezy grillowej zbieramy jedzenie dla zwierzaków, które nie mają tyle szczęścia co my. Priorytet mają: karma mokra dla kotów dorosłych (saszetki, konserwy), karma sucha dla kotów dorosłych, wyściółka do kuwety na bazie drewna. Zbiórka jest oczywiście dobrowolna a zapłatą dla nas za zebrane dobra będą uśmiechnięte buzie najedzonych kotków. Bardzo na Was liczymy.

Do zobaczenia w niedzielę!

PS. Żeby było jasne - to nie jest zbiórka na koty Prezesowej i Prezesa. Te nigdy nie są głodne.