Informacje > Pływanie na koksie

Pływanie na koksie

Sezon ledwie się zaczął a nasi Klubowicze mają już na koncie kilka sukcesów. Jak pewnie wiecie sekcja pływacka KKM Kaloryfer - Pływające Diabły kontynuuje rozpoczętą w zeszłym roku naukę pływania. W tym roku grupa kilkunastoosobowa uczestniczy w Szkole Kraula. No i chyba czegoś się nauczyli, bo wczoraj nasze Diabły przywiozły do Krakowa kilka pucharów z zawodów pływackich na akwenie otwartym na dystansie 800 metrów. Impreza - Opolski Zlot Morsów zorganizowana była przez Morsy na Koksie. Kto nie wie skąd wzięła się ta wiele mówiąca nazwa klubu niech poszuka sobie w Wikipedii pod hasłem Zdzieszowice - tam Morsy na Koksie stacjonują.

Puchary z imprezy przywieźli - Agnieszka i Dona oraz Bartek i Zenek. Gratulujemy serdecznie naszym diabłom i diablicom i życzymy dalszych sukcesów. Koszyczek z imprezami dopiero otwarty, wiele jeszcze przed Wami.

Dziękujemy Morsom na Koksie za wspaniałą imprezę i już teraz zapraszamy w grudniu do Krakowa na Spływ Tytanów. Wiemy, że jest wśród Was wielu Tytanów, którzy świetnie radzą sobie w zimnej wodzie, nawet bez koksowania.