Informacje > Spływ Tytanów Wisłą

Spływ Tytanów Wisłą

Zapraszamy do udziału w I Charytatywnym Spływie Tytanów rzeką Wisłą na odcinku Stopień wodny Kościuszko - Wawel. Jest to pierwsza edycja tej imprezy, dlatego tym razem zapraszamy wyłącznie Morsy z KKM Kaloryfer. Śmiałkowie popłyną wpław w piankach z bojkami ratowniczymi. Jest to duże wyzwanie, dlatego zapraszamy tylko tych, którzy mają już doświadczenie, staż morsowy oraz odpowiednie umiejętności pływackie. Spływ ma charakter charytatywny. Płyniemy dla Fundacji „Uśmiech Dziecka”. Mamy nadzieję, że dzięki naszej imprezie uda nam się zwrócić uwagę na potrzeby Fundacji. Zachęcamy do odwiedzenia strony fundacji http://parkowa12.krakow.pl/fundacja-usmiech-dziecka.
W spływie weźmie udział maksymalnie 10 osób. Tytanów gotowych do zmierzenia się z Królową Rzek prosimy o kontakt z Prezesem KKM Kaloryfer - Piotrem Jelonkiem – pijo23@o2.pl . W tym roku będzie łatwiej, płyniemy z prądem rzeki!
Spływ zaczynamy o 9.00 przy Stopniu wodnym Kościuszko w rejonie toru kajakowego a kończymy ok. 12.00 na Bulwarze Czerwieńskim przy moście Grunwaldzkim, gdzie będą stały nasze piękne czerwone namioty. Klubowiczów i nie tylko zapraszamy do kibicowania Tytanom oraz na gorący żurek na mecie spływu.

PS. Szanowny Panie Chuck Norris, niestety nie możemy Cię wpisać na listę uczestników Spływu Tytanów, bo nie jesteś członkiem KKM Kaloryfer! Musisz najpierw wstąpić do klubu, kąpać się z nami regularnie i płacić składki. Nie zniechęcaj się, spróbuj za rok, może się uda.

Komentarze

Obrazek użytkownika pijo23

Zgłoszenia Proszę na  info@kaloryfer.eu

Obrazek użytkownika wacek

Raptem minął miesiąc morsowy w naszym klubie, a tu wszystko pięknie na bieżąco, wręcz jak na tacy. Nie dość, że wszystkie "stare" imprezy opisywane są z wyprzedzeniem, to jeszcze dochodzą nowe piękne inicjatywy. Serio jestem pod wrażeniem - nie przypominam sobie takiego roku, żeby wszystkie wydarzenia opisywane były z tak dużym wyprzedzeniem, z taką ilością konkretów. Szacun ogromny dla Zarządu!

Obrazek użytkownika małgosia

Pracujemy już od maja i warto było !
Czego się nie dotkniemy obracamy w efekt .
Jaki klub taki Zarząd !
Dziękujemy za miłe słowa !
A przecież jeszcze wszystko przed nami ☺
Czekają Was jeszcze niespodzianki przy każdych imprezach .
Zatem śledzić nasze forum wskazane .
I uczestniczyć w tym wszystkim ,bo bez Was się nie uda !

Obrazek użytkownika pijo23

w zwiazku z wieloma pytaniami informuje iż jest możliwość załatwienia pianek dla wszystkich chętnych więc proszę o zgłoszenia!!

Obrazek użytkownika wojciech.naworyta

Prawdopodobnie w spływie weźmie udział Piotr - Prezes KKM Kaloryfer, dlatego zastanawiamy się w zarządzie czy nie lepiej nazwać tę imprezę "Spływ Tyranów". 

Obrazek użytkownika Kosa

Jakaś szansa dla tych , którzy nie wezmą za udział w spływie?

Jakoś zarząd nas zagospodaruje? :)

 

 

Obrazek użytkownika pijo23

Wszystkich chętnych zapraszamy na linię StartuTor kajkarstwa Górskiego Kolna o godzinie 8:30 aby dopingowadź startujących i oczywiście później pod Wawel aby pomuc Lepiemu w organizowaniu Mety

Obrazek użytkownika małgosia

Agnieszka przygotowała trasy dla wyżej wymienionych .
Informacje w wydarzeniu na fb .
Na Bulwarach niespodzianka ☺