Informacje > Tawerna Horn i KKM Kaloryfer - zasady dobrego współżycia

Tawerna Horn i KKM Kaloryfer - zasady dobrego współżycia

Szanowni Klubowicze,

Nasze morsowisko to teren Klubu Żeglarskiego Horn, w którym obok kąpieliska funkcjonuje również Tawerna. W Hornie wynajmujemy często salę do ćwiczeń i na zebrania, miejsce na grill jak również saunę. Z Tawerny korzystamy chętnie po każdej kąpieli, organizujemy tam nasze imprezy.

Tawerna Horn jest restauracją, i jako taka działa na zasadach rynkowych. Niestety, nie jest to nasza klubowa świetlica.

Jeżeli decydujemy się z niej korzystać to powinniśmy to robić na powszechnie obowiązujących zasadach. Dlatego nie jest mile widziane spożywanie własnych posiłków ani napojów w restauracji. Jeśli ktoś nie korzysta z oferty restauracji to, de facto, nie powinien zajmować miejsca dla innych konsumentów, również tych spoza Klubu.
Generalnie wielu z nas po kąpieli korzysta z oferty gastronomicznej Tawerny, jednak zdarzają się też sytuacje kiedy to wszystkie stoliki są zajęte przez konsumentów własnych ciast i herbat. Dla wspólnego dobra powinniśmy tego unikać.

Krakowski Klub Morsów Kaloryfer, Klub Żeglarski Horn wraz z Tawerną funkcjonują na zasadach symbiozy. Bardzo proszę wszystkich Klubowiczów o wyrozumiałość i dostosowanie się do tych zasad.