Informacje > X Jubileuszowa edycja "Przeciągnij Smoka przez Wisłę" - informacje szczegółowe

X Jubileuszowa edycja "Przeciągnij Smoka przez Wisłę" - informacje szczegółowe

Cel imprezy i warunki uczestnictwa

Celem imprezy, która odbędzie się w Krakowie 29 stycznia 2017 r. jest promocja zdrowego trybu życia, wskazanie potencjału jakim jest duża rzeka w mieście oraz promowanie idei zimowych kąpieli.

X Jubileuszowa edycja imprezy Przeciągnij Smoka przez Wisłę została wpisana do kalendarza imprez Roku Rzeki Wisły 2017.

Wydarzenie polega na przepłynięciu wpław Wisły z jednego brzegu na drugi na dystansie ok. 100 m. Uczestnicy, jak na morsów przystało, płyną w strojach kąpielowych z płetwami lub bez ale koniecznie z bojką ratowniczą. Płynący będą ubezpieczani przez WOPR, Policję oraz nurków z zaprzyjaźnionego Klubu 5 Fal. 
Zapewniamy wszystkim uczestnikom przebieralnię.

W imprezie mogą wziąć udział osoby zrzeszone w klubach morsów, zażywające zimowych kąpieli co najmniej drugi sezon. 
Zachęcamy do udziały morsy z całej Polski i nie tylko. Jak co roku połowę miejsc rezerwujemy jednak dla naszych krakowskich klubowiczów.

Warunkiem udziału w imprezie jest poprawne zgłoszenie i terminowe opłacenie udziału. Ze względu na wyczynowy charakter imprezy organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zdolności osób zgłoszonych do uczestniczenia w sportowym wydarzeniu.

 

Koszt udziału w imprezie

Koszt uczestnictwa w X Przeciąganiu Smoka wynosi 80 zł. Impreza nie jest komercyjna i nie służy zarabianiu pieniędzy. Środki z opłat pokrywają koszty organizacji, opieki medycznej, obiadu w restauracji oraz ubezpieczenia. Pieniądze należy wpłacić na konto klubowe. Numer konta na naszej stronie w zakładce kontakt, na samym dole.

 

Zgłoszenia i terminy

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: info@kaloryfer.eu
Termin zgłoszeń i wpłat upływa z dniem 15 stycznia 2017 r.
W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, nazwę klubu morsów, oraz staż morsowy, PESEL, oraz adres zamieszkania - te ostatnie informacje konieczne są do ubezpieczenia. W temacie wiadomości należy wpisać SMOK2017

W wiadomości zwrotnej otrzymacie potwierdzenie udziału oraz oświadczenie, które należy wypełnić i przedstawić organizatorom.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe opłacenie wpisowego.

Każdy z uczestników proszony jest o wypełnienie oświadczenia i przedłożenia organizatorom przed imprezą.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Obrazek użytkownika pijo23

Zdaje sobie sprawę że jako członkowie klubu macie najbliżej do zgłoszenia swojej kandydatury na przeciąganie Smoka, ale zwracam uwagę wszystkim chętnym że czas płynie nieubłagalnie a po 15.01.2017r. wszelkie zgloszenia do tej Wspaniałej Klubowej Imprezy nie będą przyjmowane ze wzgledów Orgamnizacyjnych!!!!! Tak że Proszę o nadsyłanie swoich kandydatur do tego terminu!!! Dla wszystkich chętnych KLUBOWICZÓW miejsca są zarezerwowane!!!!