Informacje > Zakończenie sezonu Anno Morsini 2016/2017

Zakończenie sezonu Anno Morsini 2016/2017

Wkrótce kończymy sezon morsowy. Tuż po Świętach Wielkanocnych, w sobotę 22 kwietnia o godzinie 15.00 zapraszamy Was na spotkanie w Ośrodku Szkoleniowo-Żeglarskim Horn, gdzie po przepisowej kąpieli przy grillu zakończymy oficjalnie sezon morsowy. Na grill proszę przynieść co kto ma, co komu zostało po świętach :)

Wieczorem w Tawernie Horn dla chętnych i zgłoszonych będzie impreza. W ramach wpisowego Tawerna proponuje dwa dania, dwa piwa i kawę lub herbatę bez limitu a także wody i soki.

Jest jeszcze sporo czasu, ale wkrótce musimy podać liczbę osób biorących udział w imprezie w Tawernie. Prosimy zatem o zgłoszenia do Małgosi na adres e-mail: mgdworzecka@gmail.com
W zgłoszeniu proszę podać ilość osób, ewentualne zapotrzebowanie na danie wegetariańskie. 
Koszt uczestnictwa w imprezie w Tawernie - 45 zł. Numer naszego konta na naszej stronie w zakładce - kontakt.
Wpłaty proszę dokonywać na konto klubowe albo gotówką przy okazji kąpieli na ręce Skarbnika czyli Małgosi najpóźniej do 18 kwietnia.

I jeszcze jedno - jak zwykle będziemy niepoważni. Tym razem przebieramy się za zwierzęta. Będzie niezłe Zoo. Zapraszamy serdecznie.

Komentarze

Obrazek użytkownika wojciech.naworyta

No i stało się. Sezon 2016/2017 mamy za sobą, mimo, że kwietniowa aura wcale nas do tego nie skłaniała. Oficjalne zakończenie odbyło się tradycyjnie w dwóch turach – przy grillu oraz wieczorem w Tawernie Horn. Jedzeniem z grilla moglibyśmy wyżywić jeszcze połowę armii napoleońskiej. Jak co roku nie udało nam się upilnować Leszka i ten przywiózł i przyrządził jagnięcinę, której trudno było się oprzeć. 

Potem, wieczorem bawiliśmy się w Hornie. Obowiązywały stroje wieczorowe, czyli w naszym przypadku przebranie za zwierzęta. W tym roku zdecydowanie przeważały owady, ale były i kurczęta, świnki, słonie i takie tam jeszcze inne. W oficjalnej części przypomnieliśmy sobie nasze całoroczne dokonania, oglądaliśmy dawidowe filmy z imprez oraz wręczyliśmy nominacje wyróżnionym foczkom i morsom w kilku kategoriach. Były też spontaniczne wystąpienia klubowiczów, niektóre naprawdę wystrzałowe. Będziemy to długo pamiętać. O północy sezon zakończyliśmy kąpielą przy pochodniach. Naoczni świadkowie twierdzą, że zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Strat w ludziach nie zanotowano, o ewentualnych przyrostach dowiemy się wkrótce. 
Przez nasz przylądek w sobotę od południa do niedzieli rano przewinęło się bardzo wielu klubowiczów. Tak duża frekwencja potwierdza nasze nadzieje, że Klub jest dla Was wszystkich bardzo ważny. 
Do nagród nominowaliśmy tylko kilka osób, ale jesteśmy bardzo wdzięczni Wam wszystkim za aktywny udział w kąpielach, wycieczkach, imprezach i różnych akcjach organizowanych w tym roku!

Sezon morsowy został oficjalnie zamknięty, ale proszę nie porzucajcie naszego fejsbuka i strony internetowej. Będziemy tam anonsować atrakcje, których pewnie i w lecie nie zabraknie.

Tymczasem życzymy Wam wszystkim wspaniałego lata!

Zarząd KKM Kaloryfer