Informacje > Zakończenie sezonu kąpielowego 2017/2018

Zakończenie sezonu kąpielowego 2017/2018

W niedzielę w samo południe kąpielą i grillem zakończyliśmy hucznie sezon kąpielowy 2017/2018, a stało się tak aby wypełniły się słowa proroków zapisane w… harmonogramie sezonu dostępnym na naszej witrynie od października ubiegłego roku.
Po rytualnej kąpieli w ukropie Bagrów wróciliśmy do gościnnego grillowiska przy Klubie Żeglarskim Horn, lecz zanim przystąpiliśmy do rozpustnej wyżerki dopełniliśmy formalności klubowych. Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia na podstawie przedstawionych sprawozdań udzieliło absolutorium obecnemu zarządowi. W imieniu zarządu bardzo dziękuję.
Przy okazji naszego spotkania już po raz drugi zrobiliśmy zbiórkę jedzenia dla kotków i piesków. Aby uniknąć możliwych malwersacji zbiórka odbyła się w obecności niezależnych obserwatorów w osobach kilku psów i jednego kota. Nie stwierdzono niepożądanych incydentów. Zebrane dzięki Wam dobra z ledwością zmieściły się do auta. W imieniu Agnieszki, która zorganizowała akcję oraz w imieniu jej beneficjentów czyli kotowatych i psowatych serdecznie Wam wszystkim dziękuję! A co, nie mówiłem, że jesteście wspaniali?
Atmosfera przy grillu była, jak to zwykle u nas - rodzinna, serdeczna i piknikowa. Tomek z dziewczętami fikał akrojogicznie na trawie, inni się opalali, jeszcze inni objadali, a Leszek, jak to on, bawił się mięsem przy ogniu.

Szanowne Foczki, Drodzy Morsowie,
sezon, który właśnie zamknęliśmy był bardzo bogaty w wydarzenia. Nie tylko te sportowe, wyczynowe, zimnowodne, w których braliśmy udział i odnosiliśmy sukcesy, ale również takie, z których szczególnie możemy być dumni. Mam na myśli krwiodawstwo, zbiórkę pieniędzy dla WOŚP, zbiórkę karmy dla zwierząt, akcje promujące morsowanie wśród emerytów i w wśród dzieci. Ślad tych wydarzeń jest na naszej witrynie w postaci zdjęć i relacji. Przez morsowisko przewaliło się ponad 150 świeżaków, z czego ok. 20 zasiliło szeregi Klubu. Są to ludzie, którzy już zdążyli się pięknie zapisać w naszych kronikach.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za piękny i bogaty sezon 2017/2018.

Małgosiu, Dona, Jerzy, Wojtku, Dawidzie - praca z Wami w ramach Zarządu Klubu to była czysta przyjemność. Bardzo Wam dziękuję i cieszę się, że w tym składzie będziemy pracować przynajmniej przez kolejny rok.

Wojtek Naworyta

 

Galeria wspaniałych zdjęć tutaj: https://photos.google.com/…/AF1QipN40ACE2XuIlTR8dDjvwnzK4xI…