Informacje > Wisła zdobyta po raz czwarty!

Wisła zdobyta po raz czwarty!

15 grudnia odbyła się czwarta edycja imprezy. Poza samym wyczynem, przesłaniem akcji był przekaz prozdrowotny i proekologiczny.

Punktualnie o godz. 12.00 do wody o temp. + 3 C weszli pierwsi uczestnicy imprezy. Temperatura powietrza 5 C odczuwalna -2C, wilgotność 75%, 250 metrów z nurtem

W imprezie, oprócz nas, brały udział również inne Kluby Morsów z całej Polski m in.: "Morsy Kujawskie" z Włocławka, Starachowicki Klub Morsów "Wektor", Tarnobrzeski Klub Morsów "BodyMors", Morsy Poznań, Rzeszowski "Sopelek", Morsy Warszawa, Otwock .
Imprezę zabezpieczał stołeczny WOPR, a ciepły, rozgrzewający catering dla uczestników przygotowała sieć indyjskich restauracji Ganesh: http://ganesh.pl/

Wielką niespodzianką była obecność Klubu "Bractwo Wiślane" LMiR. Wiceprezes Zarządu kmdr. por. Marek Jankiewicza po zakończeniu tegorocznej IV "Przeciągania Syreny przez Wisłę" wręczył na ręce naszej prezes pamiątkowy dyplom.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii: http://kaloryfer.eu/image/tid/170 oraz https://www.facebook.com/media/set/?set=a.657585224264229.1073741850.169...

Do zobaczenia za rok w stolicy!

Komentarze

Obrazek użytkownika Robert

Wielkie dzięki za możliwość uczestniczenia w fantastycznej imprezie! Byliśmy z Wami w Warszawie rok temu, byliśmy w tym roku, będziemy także w latach kolejnych. Doskonale zorganizowane przedsięwzięcie. Impreza staje się z roku na rok nie tylko znaczniejsza liczbą chętnych zażywania wiślanych kąpieli ale także organizacyjnym kunsztem. Szacunek i pozdrowienia od starachowickiego WEKTORA.

Obrazek użytkownika małgosia

Osobiście dziękuję za Wasz udział !
Wielką przyjemność sprawiło mi patrzeć jak z uśmiechem na twarzy i profesjonalizmem pokonujecie nurt Wisły .Brawo !

Obrazek użytkownika PioKrk

Ja również dołączam się oczywiście do podziękowań dla wszystkich, którzy organizowali i zabezpieczali tą imprezę.
Dziękuję również wszystkim, którzy wspierali nas dopingiem z brzegu.
Moim zdaniem miejsce na przepływanie idealnie dobrane a nurt przy dopływaniu do płyty ciekawym urozmaiceniem :)
Szacunek dla wszystkich przepływających a przede wszystkim dla dziewczyn!
To, co może teraz sztafeta morsów z Cale do Dover?! ;)

Obrazek użytkownika pijo23

Dziękuje wam bardzo za możliwość płynięcia z wami w pierwszej turze szkoda tylko że z przyczyn nie zależnych od nas Nasza Najważniejsza Syrenka Dana nie mogła z nami płynąć.Dziękuje również wszystkim uczestnikom Płynącym i dopingującym Za Wspaniałą Atmosferę.Myślę że w przyszłym roku spotkamy się znów w tak wspaniałym towarzystwie jak teraz!!!
Jeszcze raz Wielkie Dzięki w imieniu Własnym oraz Zarządu.

Obrazek użytkownika Robert

Filmik z "Przeciągania Syrenki przez Wisłę"
http://www.youtube.com/watch?v=gD4vxCfipEc

Obrazek użytkownika muchor

Serdecznie gratuluję wszystkim przepływającym!

Na naszym blogu jest link do filmu wyemitowanego w TVP Warszawa, prywatnego filmu naszego kolegi który płynął z Wami oraz link do zdjęć (bardzo dużo).

http://warszawskie-morsy.blogspot.com/2013/12/przepyneli-wise.html

Pozdrawiam!