IV Krakowski Spływ Morsów

Karty podstawowe

Morsy i foczki, którzy nie potraficie spokojnie ustać w zimnej wodzie. Oto propozycja właśnie dla Was. W sobotę 17 marca o godzinie 14.00 w Krakowie na rzece Wiśle odbędzie się IV Krakowski Spływ Morsów. Zanim nadejdzie upalna wiosna, zanim bakterie i inne wredne mikroby zaczną się bezwstydnie mnożyć, chcielibyśmy wykąpać się w zimnych jeszcze i wciąż kryształowych wodach naszej ukochanej Wisły.

Przygotowaliśmy dla Was do wyboru trzy dystanse, na których zmierzycie się ze swoimi słabościami uzbrojeni, jak na morsów przystało, wyłącznie w strój kąpielowy, płetwy i obowiązkowo w bojkę pamelkę. Do wyboru macie odcinek od 0,5 km do 1,7 km. Mierzcie siły na zamiary, bo mimo nadchodzącej wiosny w zimnej wodzie trzeba będzie spędzić więcej niż 5 minut. Podczas spływu, z poziomu rzeki będziecie mogli podziwiać Wawel i okolice.

Zapraszamy do lektury regulaminu imprezy oraz do rejestracji z wykorzystaniem załączonej ankiety. Po prawidłowej rejestracji na podany przez Was adres e-mail dostaniecie informację o numerze naszego klubowego konta, na które należy wpłacić drobne 80 zł wpisowego. Uczestnicy spływu w dniu rejestracji zobowiązani się do złożenia oświadczenie

Zapraszamy do Krakowa na IV Krakowski Spływ Morsów

PS. W marcu na rzece nie powinno być lodu, jednak należy liczyć się z anomaliami pogodowymi, których jak to anomalie nie da się przewidzieć. Dlatego zostawiamy sobie prawo do przeniesienia bądź odwołania imprezy w trakcie, w razie gdyby warunki pogodowe uniemożliwiały nam przeprowadzenie jej w sposób bezpieczny dla Was.