Zakończenie sezonu 2017/2018 w Tawernie Horn

Karty podstawowe

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Wkrótce zamykamy nasz bogaty sezon morsowy. Dużo się działo i na pewno będzie o czym dyskutować.  W piątek 20 kwietnia o godzinie 18.00 zapraszamy Was do Tawerny Horn, gdzie w rodzinnej atmosferze zakończymy mijający sezon morsowy. Na ten specjalny wieczór przygotowujemy bogaty program kulturalno-rozrywkowy. Będzie prezentacja wydarzeń z minionego sezonu, na wypadek gdyby ktoś coś przeoczył, będą zabawy nieco trochę intelektualne, będą też hulanki i swawole, a o północy tradycyjnie pójdziemy się kąpać z pochodniami. Czy w skromnym mieszczańskim przyodziewku, czy też tak nowocześnie bez, o tym zdecydujemy już na miejscu. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Obok programu kulturalno-oświatowego Tawerna Horn przygotuje dla nas program żywieniowy. W ramach wpisowego przewidujemy dwa dania, dwa piwa, kawę lub herbatę bez limitu a także wody i soki.

Imprezę zakończeniową dedykujemy naszym klubowiczom (raczej tym dorosłym) oraz ich osobom towarzyszącym. Chcielibyśmy widzieć nie tylko tych starych wyjadaczy, co to pamiętają krakowskie morsowanie jeszcze w czasach kazimierzowskich, ale również tych nowych, zwłaszcza tych, którzy przebojem wpisali się w naszą morsową społeczność. W tym sezonie było takich sporo.

Zatem śpieszcie się i wpisujcie korzystając z zamieszczonej tu ankiety. Rejestrację należy poprzeć wpłatą kwoty 45 zł/osoby na nasze konto klubowe, najpóźniej do dnia 13 kwietnia.

Zapraszamy!