Zlot Morsów w Mielnie

Karty podstawowe

Drogie krakowskie Morsy!

zanim pojedziemy do Mielna na XV Międzynarodowy Zlot Morsów minie jeszcze kilka miesięcy. Mimo to, już od września prowadzone są prace organizacyjne związane z warunkami wyjazdu naszej reprezentacji. Udało nam się zarezerwować nasz ulubiony Hotel Albatros oddalony od morza o rzut kamieniem. Gosia po długich pertraktacjach wytargowała dla nas najlepsze ceny. Teraz ruch po Waszej stronie. Trzeba wpłacić zaliczkę za hotel w wysokości 20% wyliczonej sumy, a koszty wyglądają następująco:

Dzieci do lat 3 gratis; 
Dzieci od 3 do 10 lat płacą za pobyt w hotelu 345 zł;
Od 10 lat wzwyż wszyscy są traktowani jak dorośli (nie dotyczy konsumpcji alkoholu) i płacą 395 zł.

Podane koszty odnoszą się do 3 dób pobytowych w hotelu wraz z wyżywieniem. W tym sauna, basen i inne atrakcje.

Doba pierwsza zaczyna się 8 lutego (czw) od obiadu, a pobyt kończymy 11 lutego (nd) śniadaniem. 

W niedzielę można zamówić obiad na koszt własny w cenie 30 zł od osoby dorosłej i 18 zł od dzieci. To trzeba zadeklarować przed przyjazdem i wpłacić stosowaną kwotę na konto klubowe do 6 stycznia 2018 wraz z II ratą opłaty za hotel.

Reasumując - osoby, które zgłosiły się na wyjazd do Mielna prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 20% należnej sumy tj. 69 zł od dzieci 3-10 lat oraz 79 zł od osoby dorosłej na konto klubowe, którego numer znajdziecie pod adresem: http://www.kaloryfer.eu/kontakt

Wpłatę zaliczki proszę dokonać najpóźniej do dnia 18 listopada br. a pozostałą część opłaty hotelowej do 6 stycznia 2018r.

Informacje dotyczące kosztów udziału w imprezie (koszt akredytacji) podamy natychmiast jak tylko zostaną ogłoszone przez organizatora XV MZM w Mielnie.

PS. Wszystkie miejsca zarezerwowane przez nas w hotelu są już zajęte - rozeszły się jak ciepłe bułeczki. 

Wkrótce osoby zgłoszone będą proszone o podanie informacji umożliwiających wykonanie akredytacji na Zlot.